filmy

Remember me - ke zhlédnutí online

3. května 2010 v 16:19 | MauCat
iol

Drama
USA, 2010, 128 min
Obsah:
Hlavním hrdinou je mladý muž jménem Tyler Roth (Robert Pattinson), jehož rodiče se rozejdou po sebevraždě jeho bratra. Tyler se zamiluje do Ally Craig (Emilie de Ravin), která byla svědkem vraždy své matky a díky tomu si uvědomí, že si musí vážit času, který jí zbyl.

...Pro shlédnutí klik na CČ...

Eclipse-new trailer

25. dubna 2010 v 16:44 | MauCat
new

...už se nemůžu dočkat premiery...
...vážně nikdy sem se na nic tak netěšila jako na tohle...

Alice in Wonderland (ke zhlédnutí online)

24. dubna 2010 v 9:53 | MauCat
nil
dn


Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
USA, 2010, 108 min
Obsah:
Devatenáctiletou Alenku, občanským jménem Alice Kingsleyovou čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Když ji na viktoriánské zahradní slavnosti na její počest požádá o ruku Hamish, bohatý, ale přihlouplý syn lorda a lady Ascotových, sebere se a uteče pryč. Vydá se za králíkem v saku a s kapesními hodinkami, kterého viděla pospíchat po louce. Bílý králík (kterého namluvil Michael Sheen) záhy zmizí do králičí nory. Alenka najednou pocítí zvláštní nutkání následovat ho, do nory spadne a po pádu, který působí skoro jako podivný sen, se ocitne v kruhové místnosti s celou řadou dveří. Poté, co si zkusí lahvičku s nápisem "Vypij mě", jejíž obsah způsobí, že se zmenší, a koláčem, na kterém je zdobeně napsáno "Sněz mě" a po kterém se zase zvětší, se jí nakonec podaří jedněmi z dveří projít a ocitá se v ohromujícím a fantastickém světě. Tam se setkává s celou škálou pozoruhodných postav, od vychloubačného Plcha až po vyšinutého Kloboučníka (Johnny Depp), od zubící se kočky Šklíby (namluvil Stephen Fry) až po houseňáka Absaloma, kouřícího vodní dýmku (a promlouvajícího hlasem Alana Rickmana), od podivné Bílé královny (Anne Hathaway) až po její zlou starší sestru Srdcovou královnu (Helena Bonham Carter).
dn


 ...PRO SHLÉDNUTÍ KLIK NA CČ...

Twilight sága: Nový měsíc (ke zhlédnutí online)

16. dubna 2010 v 22:07 | MauCat
new
oddělovač


Fantasy / Horor / Romantický / Drama
USA, 2009, 130 min
Obsah:
Pokračování upírské romance Stmívání začíná tam, kde první díl skončil. Bella je šťastně zamilovaná do upíra Edwarda, jenž pro ni naplánoval oslavu jejích narozenin. Při ní však dojde k incidentu a Bella málem přijde o život. Edward, pokoušejíc se jí ochránit, se rozhodne s rodinou odejít z Forks. Bella tak zůstává sama, utápějíc se v depresích. Nový smysl života najde v přátelství s Jacobem, ale i on má své tajemství a Bella, stále myslíc na svou lásku, jej má brzy odhalit a učinit mnoho zásadních rozhodnutí ve svém životě…

oddělovač
...PRO ZHLÉDNUTÍ ONLINE KLIK NA CČ...

Stmívání - ke shlédnutí online

16. dubna 2010 v 22:02 | MauCat
nil
dn

http://nd01.jxs.cz/216/497/daa8011956_49790537_o2.jpg
Akční / Romantický / Fantasy / Thriller
USA, 2008, 122 min
Obsah:
Sedmnáctiletá Bella se stěhuje ke svému otci do městečka zvaného Forks. Zde se seznámí s Edwardem, který je sice upír, ale vegetarián! Edward při prvním setkání s Bellou pocítil ,,lásku", kvůli které Bellu nenáviděl. Má proto potřebu ji neustále ochraňovat. Do Forksu se zatoulají opravdoví krvechtiví upíři a jeden z nich si vyhlídne Bellu jako svou oběť. Ale to přece Edward nemůže dovolit!

dn

...PRO SHLÉDNUTÍ KLIK NA CČ...

Twilight - Eclipse (Zatmění)

11. dubna 2010 v 14:13 | MauCat
newdn

 
 

Reklama